День пам’яті жертв Голодомору
Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 р.р. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знає, скільки безневинних людей зійшло в могилу – старих і молодих, дітей, і ще ненароджених – у лонах матерів.
З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій в 1 класі було проведено інформаційно-просвітницькі заходи. В класі пройшла година пам’яті і скорботи «Голодомор – біль душі і пам’ять серця».
Ця виховна година запам’яталась усім завдяки емоціям суму, жалю і співпереживання, які відчувалися у кожному слові і русі її учасників.
Галина Беззубенко, класний керівник 1 класу.
«Основи безпеки життєдіяльності»
Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєве необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.
Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації - одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед освітою.
Саме тому з метою надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, особливо тих, вірогідність виникнення яких достатньо висока на тій чи іншій території, та в які можуть потрапити саме діти, є потреба у проведення в школі заходів. Одним з таких профілактичних заходів є проведення класної години для маленьких здобувачів освіти на тему, «Безпека життєдіяльності».
Галина Беззубенко, класний керівник 1 класу.
У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей для найменших учнів нашого навчального закладу 16 листопада була проведена класна година на тему «Що таке толерантність?».
Впродовж тижня робота психологічної служби школи була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок, підвищення настрою учасників навчально-виховного процесу, створення ситуації успіху для невпевнених учнів та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей.
Галина Беззубенко, класний керівник 1 класу.
«Плекаймомову!»
«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – цейогомова…» - писав ПанасМирний. І цесправді так. Українськамова є найціннішим скарбом нашоїнації. Вона можевтішитисерце, загоїтидушевні рани, недармаїїназиваютьсолов’їною.
Ось і учні1 класу з нагоди Дня української писемності та мови 9 листопада були ознайомленні з історією винекнення нашої рідної мови.Також діти почули крилатівислови про ріднумовувідомихукраїнськихписьменників, громадських та культурнихдіячів, видатнихісторичнихпостатей. Метою було донести до учнів, щовартодбати про чистоту та красу рідноїмови, пам’ятати про їївишуканість, гармонійність та милозвучність.
Галина Беззубенко, класний керівник 1 класу.
Ярмарок у 1 класі!
Тема сьомого тижня з предмету «Я досліджую світ» - Ми підприємливі. Цілий тиждень діти вивчали цю тему. Вчилися бути підприємливими, успішними також розбиралися які риси притаманні успішній людині. Ми розібрали з учнями етапи підготовки до ярмарку, щоби досягти добрих результатів.
Фіналом тижня був - ярмарок у 1 класі. Метою ярмарку було практично познайомити дітей з поняттями «гроші», «решта», «дешевше», «дороще», «товар», «продавець», «покупець». Для продажу було підготовлено: солодощі, книжки, іграшки. Також важливо було донести до дітей, що все повинно виглядати естетично і привабливо.
Ярмарок видався веселим, цікавим і насамперед повчальним, а це – головне.
Діти залишилися задоволені і зацікавлені, і залишилися з добрими враженнями. Тому навчаємо дітей практично, цікаво і ефективно!
Галина Беззубенко, класний керівник 1 класу.
24-25 жовтня 1943 року День визволення с.Новгородківка для нас - священна дата, символ гордості і слави, мужності і відваги, єдності і згуртованості народу. Свобода дісталася нам нелегко - ціною тисяч життів мирних людей, загиблих в роки війни. Сьогодні ми низько схиляємо голови перед їхньою світлою пам'яттю і з кожним роком ми все сильніше пишаємося подвигом, силою, безстрашністю і героїзмом тих, хто відстояв наше право на свободу і життя.
25 жовтня учні 1 класу прийняли участь у покладанні квітів до меморіалу загиблим воїнам «Мій рідний край – Новгородківка, земля людей нескорених війною».
Галина Беззубенко,
класний керівник 1 класу.
24-25 жовтня - День визволення села Новгородківка від фашистських загарбників.
День Захисника України!
У переддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці – у 1 класі було проведено класну годину, метою якої стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх. Учні, хоч і заоочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України благополуччя і сил, здоров’я і щастя, мужності, стійкості, витримки. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає.
Сьогодні ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі. Ми дякуємо солдатам України, які зараз перебувають у зоні АТО. А найголовніше – швидше повертайтеся живими і здоровими, бо вдома вас люблять і чекають!
З Днем українського козацтва! З Днем захисника України!!!
Галина Беззубенко, класний керівник 1 класу
День Миру у 1класі!
Мир - головна цінність для будь-якої людини. Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі - основні принципи, якими керувалася ООН, заснувавши це свято.
У 2001 році була прийнята резолюція про проведення Міжнародного дня миру щорічно 21 вересня. ООН проголосила свято днем відмови від насильства і припинення військових дій в усьому світі.
В якості емблеми на 21 вересня, Міжнародний день миру, використовують зображення білого голуба з оливковою гілкою. Її творцем є Пабло Пікассо. Вперше цей символ був представлений на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що проходив у Парижі в 1949 році.
Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
В 1 класі було проведено класну годину на тему «Діти України за мир!». Діти переглянули відео і обговорили поняття «мирне небо».
Галина Беззубенко, класний керівник 1 класу
1 клас за чисте довкілля!
З кожним роком проблема збереження довкілля стає все більш актуальною. З метою виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, у нашій школі було організовано та проведено акцію «За чисте довкілля».
Учні разом із своїм класними керівниками долучились до прибирання території школи. Кожен клас мав закріплену за собою ділянку. Найменші учні нашого закладу теж долучилися до прибирання території. Учні 1 класу збирали камінці та папір.
Упорядковування та приведення до належного естетичного стану території в нашій громаді та довкіллі – це обов’язок кожної людини. Це ознака нашої культури та свідомий обов’язок громадськості. Давайте долучатися до заходів благоустрою не лише під час проведення подібних акцій. А головне, дотримуватись всім відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!». Тому, виховуємо з дитинства звичку жити в чистоті.
Галина Беззубенко, класний керівник 1 класу
Свято фізичної культури і спорту!
День фізичної культури і спорту — свято України. Відзначається щорічно у другу суботу вересня.
Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало у нашій школі проведення тижня фізичної культури і спорту, присвяченого дню фізкультури та спорту.
«Здоров'я кожної людини – це його багатство».
Програма тижня фізкультури і спорту включала в себе:
· виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя;
·покращення здоров'я;
· придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту;
· залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом;
· виховання колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки.
Весело, і з азартом і завзяттям проходили змагання до Дня фізкультури і спорту!
«Козацькі забави» відбулися для школярів 1 класу. Учні змагалися з учнями 2 класу
Скільки радощів, гарного настрою, здоров'я, бадьорості отримали учні!
Галина Беззубенко, класний керівник 1 класу
Вересень щедро сонцем зігрітий
В школу повсюди сходяться діти
Квіти барвисті в них у руках,
Вогники щастя ясніють в очах
В кожного радісна усмішка сяє
Дзвоником першим їх школа вітає
1 вересня — це Свято всіх школярів, вчителів, батьків. Початок нового навчального року — символічний крок учнів в країну знань, мудрості, доброти і людяності.
День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.
Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для 14-ох першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.
Розпочався навчальний рік в 1 класі першим уроком - «Подорож по галактиці Знань!». Діти були щасливі, емоції їх переповнювали ! Я щаслива від того, що діти хочуть навчатися і багато знати! Бажаю першокласникам успіху у майбутньому навчанні!
Галина БЕЗЗУБЕНКО, класний керівник 1 класу.