top of page

Запалена свічка як сумний символ українськоїісторії

Фото автора: Татьяна ФурманТатьяна Фурман

Мільйони свічок…

Мільйони сумних символів нашої спільної трагічної української історії.

Кожен раз, коли ми запалюємо свічку пам’яті, ми згадуємо своїх рідних, які не пережили Голодомору, і поминаємо тих, кого ніколи не знали, але кого забрав страшний голод. І не тільки у 1932–1933 роках.

Мільйони свічок… Справжнє число жертв Голодоморів в Україні невідоме, і, мабуть, ніколивже не буде відомим. Адже Україна голодувала у 1921–1923, у 1932–1933 роках, у 1947-му.

Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932–1933 років. Цьогоріч – це 27 листопада.

З метою виховання у дітей патріотизму, глибокого усвідомлення причин та наслідків геноциду українського народу, у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодомору напередодні пройшов інформаційно-просвітницькі захід: «Голодомор – біль душі і пам’ять серця». Діти переглянули відеоролики та документальні фільми “Голод 33-го. Моторошний фільм про трагедію”, «Голодний дух».

У суботу 27 листопада школярі долучилися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті» у пам’ять про жахливу трагедію українського народу.

Знаково, що молодь пам’ятає про страшні сторінки історії.

Тетяна ЛИСЕНКО, класний керівник 8 класу




17 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comentarios


bottom of page