top of page

ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Фото автора: Татьяна ФурманТатьяна Фурман

Обновлено: 22 нояб. 2020 г.

З 9 по 13 листопада 2020 р. У Новгородківській ЗШ проходив Тиждень початкових класів. Основні завдання Тижня:

  • активізація методичної роботи, розвиток творчої діяльності, професійної майстерності та компетентності педагогів;

  • створення в освітньому процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів;

  • обмін педагогічним досвідом.

Метою проведення Тижня було стимулювання школярів до пошуку додаткових матеріалів із запропонованих тем, формування навички спілкування, розвитку творчого мислення, розширення кругозору учнів, залучення якомога більшої кількості учнів до творчо-пізнавальної діяльності.

Усі вчителі та асистенти творчо і відповідально підійшли до підготовки і проведення заходів Тижня. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні види діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

Кожен день мав певне спрямування:

  • День української писемності та мови;

  • День українського фольклору;

  • День математичної ерудиції;

  • День здоров’я;

  • Прикольна п’ятниця.

Навіть самі назви днів тижня говорять про широку палітру цікавих заходів, які відбулися в учнівських колективах. Їх режисерами-постановниками виступали класоводи – Пономаренко Олена Антонівна, Барцал Світлана Олексіївна, Швігл Лариса Володимирівна, Беззубенко Галина Володимирівна та асистенти вчителів Чепурна Світлана Анатоліївна, Дуйловська Ірина Миколаївна, Карташов Сергій Олексійович. Ентузіазм вчителів та творчий підхід допомогли зробити тиждень початкової школи справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.

Перший день – День української писемності та мови, в рамках якого класоводи 1-4 класів на уроках української мови формували навички каліграфічного письма, самоконтролю, розвивали вміння спостерігати, аналізувати, порівнювати. Учні 3-4 класів писали шкільний тур Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.

Другий день тижня був присвячений українському фольклору. Надовго запам’ятаються дітворі конкурси скоромовок, загадок, прислів’їв, у яких діти показали свій артистизм, талант. А ще дуже емоційно розказували гуморески, вірші, співали українські пісні.

Третій день тижня був присвячений Королеві усіх наук – математиці. Як показує досвід, засвоєння математики супроводжується значним розумовим напруженням учнів. Для запобігання їхньої перевтоми, ми у своїх класах використовували елементи гри. В класах проведено розумові змагання під назвою «За чашкою чаю».

Четветий день розпочався із проведення «Дня здоров’я та спорту». У кожному класі розучувались на уроках фізкультхвилинки з рухами, що вразило учнів своєю різноманітністю та цікавістю. На перервах ми залучали всіх бажаючих до розучування народних ігор. Це дало позитивний результат. У кінці робочого дня провели з дітьми спортивні змагання «Веселі старти». Всі отримали велике задоволення.

І на завершення тижня - Прикольна п’ятниця. Сама назва говорить за себе. Цілий день з першої хвилини початку занять почались приколи: зачіски дівчат, одяг хлопців, завдання на уроках і навіть викладання деяких частин уроку учнями. Маленькі майбутні вчителі.

На урочистому закритті Тижня початкових класів були підведені підсумки, нагороджено переможців. А перемогла – дружба! Ми прагнемо зробити нашу школу острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку. А допоможуть нам у цьому наші вихованці.

Протягом тижня кожен учитель доцільно і важливо показував дітям, що він вірить у їхні сили, разом з ними радіє успіхові кожного.

Кожна дитина по-своєму неповторна. Скільки дітей – стільки здібностей. І в кожної свої мрії. Ми сподіваємося, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а дорослі, будуть їм у цьому допомагати. І в нашій школі кожного року з’являтимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше!


Вчителі початкових класів


42 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Commentaires


bottom of page