top of page

Шевченківський тиждень

Фото автора: Татьяна ФурманТатьяна Фурман

Обновлено: 15 мар. 2021 г.

Перші березневі дні традиційно пов’язують із творчістю Великого Кобзаря, з можливістю по – новому осмислили його творчу спадщину, почерпнути з історії народну мудрість та осучаснити її, вдосконалити, надихнутися.

Щороку на початку березня у КЗ «Новгородківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів» відбувається низка заходів, присвячених пам’яті Тараса Григоровича Шевченка – сина українського народу.

Цей Шевченківський тиждень надовго запам’ятається школярам. Розпочався тиждень святковою лінійкою, на якій лунало рідне слово Кобзаря. Діти мали змогу почути цікаві факти з життя письменників, ознайомитись з невідомими сторінками величного митця.

Для учнів початкової школи вчителі української мови та літератури організували цікавий квест «І чужого научайтесь, і свого не цурайтесь». Ох і весело ж було! Учні відвідали 7 станцій, на яких виконували різні завдання. Натхненно, гучно та радісно лунали дитячі голоси того дня! А головне – всі разом з маленьких пазликів склали єдиний портрет Великого Кобзаря та отримали несподівані подаруночки – патріотичні браслетики.

Учні середньої та старшої школи теж з користю провели час. Для дітей 5 – 6 класів Дуйловська І. М. підготувала цікаву гру «Океанами рідної мови». Діти 7 – 8 класів разом з Тюріною М.К. намагалися заробити гроші у пізнавально – розважальному шоу «Як з Шевченком мільйонером стати». А старших школярів Удовиченко Т.Л. зацікавила "Інтелектуальною вікториною знавців української мови та літератури".

Протягом тижня учні та вчителі мали змогу ознайомитися з книжково-ілюстративною виставкою «Уклін тобі, Кобзарю!», яку організувала бібліотекар школи Сергієнко В. Я. Виставку із задоволенням відвідували як школярі молодших класів, так і старші діти.

Про геніального поета-революціонера Тараса Григоровича Шевченками, здається, знаємо все. Однак у котрий раз спиняємося перед величчю генія, вчитуємося і вдумуємося, вслухаємося в його незнищенного безсмертного “Кобзаря.


Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине

От де, люде, наша слава,

Слава України!


Марина ТЮРІНА, вчитель української мови та літератури




25 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comments


bottom of page